يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧ فارسي|عربي
صفحه اصلی|ايران|اسلام|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت
Title
iran
پل طبیعت - تهران
ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
NewsletterSignup
نام :   
ایمیل :   


بازدید وابسته فرهنگی از مجمع شیخ احمد کفتارو در دمشق
روز دوشنبه مورخ 19/آذر/1397 آقای محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی به همراه ایت الله طباطبایی نماینده ولی فقیه در سوریه ، حجت الاسلام زمانی نماینده سفارت ، معاونین دفتر ، آیت الله طهرانی رئیس جامعه المصطفی (ص) در سوریه و میهمانان دفتر از جمهوری اسلامی ایران (حجج اسلام آل ایوب و ربانی ) از مجمع شیخ احمد کفتارو بازدید و با مسئولین آن پیرامون مسایلی مانند وحدت بین مذاهب اسلامی و فعالیت های مشترک ، گفتگو کردند .
 ١٢:٣٢ - شنبه ٢٤ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای تقویت زبان و ادبیات فارسی
بیست و هفتمین نشست دوستداران زبان فارسی در دمشق برگزار شد
روز دوشنبه 19 آذر 1397 بیست و هفتمین نشست دوستداران زبان فارسی در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه با حضور دوستداران زبان فارسی و فارسی آموزان و آقایان صالحی نیا رایزن فرهنگی ، محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی ، ارمکان و حسن مصری مدرسین زبان فارسی برگزار گردید .
 ٢١:١٤ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سومین نشست دوستداران زبان وادبیات فارسی در مرکز فرهنگی لاذقیه برگزار گردید
سومین نشست دوستداران و علاقمندان زبان و ادبیات فارسی " با حضورجمعی از فارغ التصیلان دانشگاه های کشورمان و دانش آموختگان مرکز فرهنگی ج.ا.ا در مرگز فرهنگی لاذقیه برگزارگردید.
 ١١:٣٣ - دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار وابسته فرهنگی لاذقیه با استاندار
در این دیدار آقای حسینی درقه، به بیان فعالیت های مرکز فرهنگی در بخش های مختلف آموزش زبان و ادبیات فارسی در مرکزفرهنگی و در دانشگاه ها اشاره نمود و تاکید کرد مركز فرهنگی ایران در لاذقیه در بسیاری از فعالیت های مراکز فرهنگی استان لاذقیه، مرکز فرهنگی طرطوس، بانیاس و جبله و اتحادیه نویسندگان عرب (شعبه لاذقیه) حضور پررنگ و فعال دارد.
 ١١:٠٩ - پنج شنبه ١٥ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار رایزن فرهنگی با وزیر اوقاف سوریه
آقای ترکابادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه روز دوشنبه 12 آذر 1397 با آقای محمد عبدالستار السید وزیر اوقاف سوریه دیدار و گفتگو کرد . در این دیدار که آقایان صالحی نیا رایزن فرهنگی و ولی پور کارشناس سیاسی سفارت ، سفیر را همراهی می کردند .
 ١٠:٢١ - سه شنبه ١٣ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح اولین دوره آموزش زبان و ادبیات فارسی در مرکز آموزش نیروی دریایی ارتش سوریه در لاذقیه
مراسم افتتاح اولین دوره کلاس آموزش زبان و ادبیات فارسی در پایگاه دریایی شهر لاذقیه با حضور فرمانده پایگاه دریایی لاذقیه، سرهنگ حنا، وابسته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، دکتر رامز اللیوا استاد زبان و ادبیات فارسی و برخی از مسئولین این پایگاه برگزار گردید.
 ١٠:٤٦ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار رایزن فرهنگی با مدیر مرکز مطالعات و پژوهش ها " رؤیه " در سوریه
آقای صالحی نیا رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه با شیخ محمد العمری مدیر دفتر سوریه مرکز مطالعات و پژوهش ها " رؤیه " که مرکز آن در غزه می باشد در رایزنی فرهنگی دیدار و گفتگو کرد .
 ١٥:٢١ - جمعه ٩ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین در دمشق برگزار شد
به مناسبت روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین ، به دعوت کمیته مردمی عربی سوریه برای حمایت از مردم فلسطین و مقاومت در برابر برنامه صهیونیستی ، مؤسسه بین المللی قدس و گروه های مقاومت فلسطینی ، مراسم ویژه ای در سالن اجتماعات کتابخانه ملی اسد در دمشق برگزار شد . در این برنامه ، آقای ترکابادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه ، صالحی نیا رایزن فرهنگی و محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی در کنار شخصیت های سیاسی و فرهنگی سوریه و فلسطینی حضور داشتند و در حاشیه برنامه با رسانه ها گفتگو کردند .
 ١٤:٥٠ - جمعه ٩ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور وابسته فرهنگی ایران در دمشق
مراسم رونمایی و نمایش فیلم مستند " کویرس سرزمین کوچک من " برگزار گردید
فیلم مستندکویرس سرزمین کوچک من، که توسط آقای سعید صادقی کارگردان ایرانی و با همکاری اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی و مؤسسه ملی سینمای سوریه تولید شده است در سالن موسسه دار الاسد للقافه و الفنون رو نمایی و به نمایش گذاشته شد .
 ٢١:٤٤ - پنج شنبه ٨ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیست و ششمین نشست دوستداران زبان فارسی در دمشق برگزار شد
روز دوشنبه 5 آذر 1397 بیست و ششمین نشست دوستداران زبان فارسی در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه با حضور دوستداران زبان فارسی و فارسی آموزان و آقایان صالحی نیا رایزن فرهنگی ، محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی ، ارمکان و حسن مصری مدرسین زبان فارسی و خانم دکتر غزالی پور استاد اعزامی دانشگاه فردوسی برای تدریس در دانشگاه دمشق ، برگزار گردید .
 ٢٠:٥٧ - دوشنبه ٥ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با میزبانی رایزنی فرهنگی
نخستین گردهمایی فارغ التحصیلان سوری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی ایران، برگزار شد
گردهمایی فارغ التحصیلان به میزبانی رایزنی فرهنگی در دمشق روز جمعه 2 آذر 1397 در سالن اجتماعات رایزنی فرهنگی با حضور آقای ترکابادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه ، صالحی نیا رایزن و محمد هادی تسخیری و حسینی درقه وابسته های فرهنگی و حدود 120 نفر از فارغ التحصیلان از دمشق و مناطق مختلف سوریه همچون لاذقیه ، طرطوس ، حمص ، حماه ، حلب و .... برگزار شد .
 ٢١:٢٥ - جمعه ٢ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش محور مقاومت در برابر فرهنگ عادی سازی روابط با کیان صهیونیستی
مورد استقبال و انعکاس گسترده رسانه های نوشتاری و دیداری قرارگرفت
همایش محور مقاومت در برابر فرهنگ عادی سازی روابط با کیان صهیونیستیی که توسط رایزنی فرهنگی در دانشگاه حلب برگزار گردید با پوشش گسترده و انعکاس رسانه ای دیداری و نوشتاری مواجه گردید. روزنامه های الوطن و البعث و شبکه های ماهواره ای الکوثر و المنار و ... این برنامه را پوشش خبری دادند .
 ١٥:٣٤ - يکشنبه ٢٧ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با تمهیدات و هماهنگی رایزنی فرهنگی
امضاء تفاهم نامه میان دانشگاه علوم اسلامی رضوی مشهد و دانشگاه حضرت رقیه (ع)
تفاهم نامه ای در زمینه تبادل استاد و دانشجو در علوم قرآنی و حدیث ، زبان و ادبیات عربی ، حقوق ، فقه ، فلسفه و کلام اسلامی ، اعطای بورسیه متقابل در همه مقاطع به ویژه در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ، ایجاد گروه ها و تخصص های مورد اتفاق بین طرفین ، پایان نامه ها و طرح های مشترک و تبادل کتب و مجلات و ... فی مابین دانشگاه علوم اسلامی مشهد و دانشگاه حضرت رقیه (ع) به امضاء رسید .
 ٢١:٣٣ - شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در دانشگاه حلب
همایش محور مقاومت در برابر فرهنگ عادی سازی روابط با کیان صهیونیستی برگزار شد
با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه و مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی دانشگاه حلب ، نخستین همایش " محور مقاومت در برابر فرهنگ عادی سازی روابط با کیان صهیونیستی" روز سه شنبه 22 آبان 1397 در سالن اجتماعات دانشکده پزشکی دانشگاه حلب با حضور مدیران ، اساتید و دانشجویان دانشگاه حلب ، آقای ترکابادی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه و هیئت همراه ، صالحی نیا رایزن فرهنگی ، محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی و نمایندگان رسانه ها برگزار شد . این همایش شامل مراسم افتتاحیه و دو جلسه علمی در صبح و بعد از ظهر بود .
 ١٧:٢٠ - جمعه ٢٥ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور وابسته فرهنگی در کتابخانه اسد
نشست نقش مهاجران از قدس و تلاش های علمی آنها در دمشق برگزار گردید
نشست علمی تحت عنوان " نقش مهاجران از قدس ، و تلاش های علمی آنها در دمشق " که سخنران اصلی آن دکتر نزار اباظه نویسنده و مورخ مشهور سوری و مولف کتابی با این مضمون به زبان عربی ، می باشد ، با حضور شخصیت های علمی و فرهنگی سوری و فلسطینی و آقای محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دمشق ، در روز چهارشنبه 9/8/1397 درکتابخانه اسد دمشق برگزار گردید.
 ١٠:١٨ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اولین دوره نمایشگاه کتاب کودک در دمشق
استقبال از غرفه رایزنی فرهنگی در این نمایشگاه
غرفه رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران نیز که با همکاری و پیگیری مؤسسه بین المللی الهدی ، بیش از 200 عنوان کتاب کودک و نوجوان به زبان عربی از انتشارات دو مؤسسه انتشاراتی ایرانی جمال و براق را عرضه کرده بود ، با استقبال قابل توجه دانش آموزان سوری و معلمان و مربیان آن ها روبرو شد . مسئولین غرفه رایزنی نیز با توضیحات و اجرای برنامه های مفرّح برای کودکان بر رونق غرفه افزودند . کتاب های ایرانی کودک و نوجوان مورد استقبال خانواده ها نیز قرار گرفت .
 ٠٩:٤٧ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور وابسته فرهنگی ایران در لاذقیه
بخش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تشرین در لاذقیه افتتاح شد
دوشنبه مورخ 7/8/1397 مراسم افتتاحیه "بخش زبان و ادبیات فارسی" در موسسه آموزش عالی دانشگاه تشرین با حضور رئیس دانشگاه آقای دکتر "بسام حسن عبدالکریم ،آقای دکتر" لوی محمد صیوح" (دبیر شاخه حزب بعث)، خانم دکتر"سوسن غزال"(مدیرکل روابط بین الملل)، دکتر "اوراس عثمان" (رئیس معهد عالی زبان های خارجی)، وابسته فرهنگی کشورمان، روسای و دانشجویان دانشکده های علوم انسانی، ادبیات عرب وتنی چند از دانشجویان ایرانی مقیم لاذقیه برگزار گردید.
 ١٤:٤٧ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح موزه ملی دمشق با حضور وابسته فرهنگی
روز یکشنبه 06/08/1397 ، مراسم بازگشایی مجدد موزه ملی سوریه با حضور آقای محمد الاحمد وزیر فرهنگ ، دکتر محمود حمود مدیر کل آثار باستانی و موزه های سوریه ، و شخصیتهای فرهنگی هنری سوری و باستان شناسان برگزار شد .
 ١١:٠٠ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
وابسته فرهنگی با مدیركل موسسه ملی کتاب سوریه ملاقات کرد
آقای محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی با رئیس سازمان انتشارات وزارت فرهنگ سوریه الهیئه العامه السوریه للکتاب " به همراه آقای بیک محمدی ناشر حاضر در نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان سوریه دیدار و گفتگو کرد.
 ١٠:٤٠ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیست و چهارمین نشست دوستداران زبان و ادبیات فارسی در رایزنی فرهنگی برگزار گردید
دوشنبه مورخ 7/8/1397 بیستمین و چهارمین نشست دوستداران زبان فارسی در محل رایزنی فرهنگی و با حضور فارسی زبانان و فارسی دوستان سوری و غیر سوری برگزار گردید .
 ١٠:٠٤ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با شعار شهید فتحی شقاقی : المثقف ، اول من یقاوم و آخر من ینکسر
دوازدهمین کنفرانس جوانان فلسطین در دمشق برگزار گردید
روز شنبه مورخ 5/8/1397 دوازدهمین کنفرانس جوانان فلسطین با شعار شهید فتحی شقاقی : المثقف ، اول من یقاوم و آخر من ینکسر یعنی ( روشنفکر اولین کسی است که مقاومت می کند و آخرین فردی است که شکست می خورد ) با حضور شخصیتهای سیاسی، نظامی وفرهنگی سوریه ، جمهوری اسلامی ایران ، یمن ، مقاومت لبنان و فلسطین در سالن شهید باسل الاسد دانشکده هندسه شهرسازی دانشگاه دمشق برگزار گردید .
 ١٠:٢٨ - دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دومین نشست دوستداران زبان وادبیات فارسی مرکز فرهنگی لاذقیه
دومین نشست دوستداران و علاقمندان زبان و ادبیات فارسی در مرکز فرهنگی لاذقیه با حضور بسیاری از فارغ التصیلان دانشگاه های کشورمان و دانش آموختگان مرکز فرهنگی ج.ا.ایران در روز شنبه مورخ 5/8/1397 درمرکز فرهنگی لاذقیه برگزار گردید.
 ١٠:٥٥ - يکشنبه ٦ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با مشارکت رایزنی فرهنگی
افتتاح نخستین نمابشگاه کتاب کودک و نوجوان سوریه
مراسم افتتاح اولین نمایشگاه کتاب کودک دمشق با حضور آقای محمد الاحمد وزیر فرهنگ سوریه دکتر توفیق معاون وزیر ، دکتر ثائر عزالدین مدیر کل انتشارات وزارت فرهنگ ، استاد ایاد المرشد مدیر کل کتابخانه ملی الاسد و محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دمشق ، روز چهارشنبه مورخ 2/8/1397 در کتابخانه ملی الاسد، برگزار شد .
 ١١:٢٥ - شنبه ٥ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای تقویت زبان و ادبیات فارسی
بیست و سومین نشست دوستداران زبان فارسی در دمشق برگزارشد
روز دوشنبه 22 مهر 1397 بیست و سومین نشست دوستداران زبان فارسی در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه با حضور دوستداران زبان فارسی و فارسی آموزان و آقایان صالحی نیا رایزن فرهنگی ، محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی ، ارمکان و حسن مصری مدرسین زبان فارسی برگزار گردید .
 ١٧:٣٩ - جمعه ٢٧ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره پاییزه
افتتاح چهل وهفتمین دوره آموزش زبان و ادبیات فارسی در مرکز فرهنگی لاذقیه
دوره جدید آموزش زبان و ادبیات فارسی در مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لاذقیه افتتاح گردید.
 ١٧:٢٥ - جمعه ٢٧ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اکران فیلم سینمایی به وقت شام در دو شهرلاذقیه و طرطوس
فیلم سینمایی "به وقت شام" به کارگردانی آقای "ابراهیم حاتمی‌کیا" با زیرنویس عربی در سالن سینمایی مرکز فرهنگی عربی لاذقیه، پنج شنبه شب مورخ 19/7/1397 با حضور آقایان: مصطفى مثبوت، از اعضای حزب بعث، باسم خباز، معاون مدير سازمان سینمایی، مجد صارم، مديرکل مرکز فرهنگی عربی، عدنان بيلونه، رئیس اتحادیه نویسندگان عرب استان لاذقیه، وابسته فرهنگی کشورمان و جمع کثیری از دانشجویان دانشگاه تشرین و علاقمندان به هنر سینما به نمایش درآمد.
 ١٩:١٠ - شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار ترجمه عربی کتاب " چشم انداز شعر معاصر ایران " در دمشق
ترجمه عربی کتاب " چشم انداز شعر معاصر ایران " اثر آقای دکتر زرقانی تحت عنوان " مشهد الشعر الایرانی المعاصر " از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در دمشق چاپ و به بازار عرضه گردید .
 ١١:٣٨ - شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه گفتگو با کمپین دوستداران دکتر بشار اسد در مرکز فرهنگی ج.ا.ا- لاذقیه
روز سه شنبه مورخ 17/7/1397 گروه کمپین دوست داران دکتر بشار اسد رئیس جمهوری سوریه (مکملین معک) برای دیدار و گفتگو به مرکز فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لاذقیه حضور پیدا کردند.
 ١٠:٤٠ - شنبه ٢١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با همکاری جمعیه الرابطه الادبیه الاجتماعیه
فیلم به وقت شام در دمشق به نمایش در آمد
دوشنبه شب 16 مهر 1397 فیلم به وقت شام محصول سازمان هنری و رسانه ای اوج و به کارگردانی حاتمی کیا در سالن اجتماعات مجتمع دینی و فرهنگی الزهراء در منطقه حی الامین دمشق با زیر نویس عربی به نمایش گذاشته شد.
 ١٩:١٨ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار رایزن فرهنگی با رئیس جدید دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه دمشق
روز پنج شنبه 12 مهر 1397 آقای صالحی نیا رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به دیدار دکتر احسان العرّ رئیس جدید دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه دمشق رفت . دکتر العرّ در ابتدای سال تحصیلی جاری به ریاست دانشکده منتصب شده است و هم زمان رئیس اتحادیه هنرمندان تجسمی سوریه نیز می باشد
 ١٤:٣٠ - جمعه ١٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاحیه نودوپنجمین دوره آموزش زبان فارسی در رایزنی فرهنگی
روز سه شنبه مورخ 10 مهر ماه 1397 95مین دوره آموزش زبان فارسی در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه با حضور وابسته فرهنگی ، دکتر فخری بوش استاد دانشگاه دمشق ، مدرسین زبان فارسی، فارغ التحصیلان دوره های قبلی و فارسی آموزان جدید در محل این رایزنی فرهنگی برگزار گردید .
 ١٧:٢٠ - چهارشنبه ١١ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای تقویت زبان و ادبیات فارسی
بیست و دومین نشست دوستداران زبان فارسی در دمشق برگزار شد
روز دوشنبه 9 مهر 1397 بیست و دومین نشست دوستداران زبان فارسی در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه با حضور دوستداران زبان فارسی و فارسی آموزان و آقایان صالحی نیا رایزن فرهنگی ، محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی ، ارمکان و حسن مصری مدرسین زبان فارسی برگزار گردید .
 ٢٠:١٩ - دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افتتاح نهمین دوره آموزش زبان فارسی در منطقه زینبیه سوریه
نهمین دوره آموزش زبان فارسی در منطقه زینبیه در حومه دمشق روز پنج شنبه 5 مهر 1397 در مجتمع فرهنگی ، آموزشی امام خمینی وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری (مدظله) در سوریه طی مراسم ویژه ای با حضور آیت الله طباطبایی نماینده مقام معظم رهبری (مدظله) ، صالحی نیا رایزن فرهنگی ، عبداللهی سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه ؛ لبنان و اردن ، مدرسین و فارسی آموزان ، افتتاح شد .
 ١٢:٤٥ - جمعه ٦ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای تقویت زبان و ادبیات فارسی
افتتاح نهمین دوره آموزش زبان فارسی در منطقه زینبیه سوریه
نهمین دوره آموزش زبان فارسی در منطقه زینبیه در حومه دمشق روز پنج شنبه 5 مهر 1397 در مجتمع فرهنگی ، آموزشی امام خمینی وابسته به دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری (مدظله) در سوریه طی مراسم ویژه ای با حضور آیت الله طباطبایی نماینده مقام معظم رهبری (مدظله) ، صالحی نیا رایزن فرهنگی ، عبداللهی سرپرست مدارس جمهوری اسلامی ایران در سوریه ؛ لبنان و اردن ، مدرسین و فارسی آموزان ، افتتاح شد .
 ١٢:٤٥ - جمعه ٦ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری بیست و یکمین نشست دوستداران زبان فارسی در دمشق
روز دوشنبه 26 شهریور 1397 بیست و یکمین نشست دوستداران زبان فارسی در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه با حضور دوستداران زبان فارسی و فارسی آموزان و آقایان صالحی نیا رایزن فرهنگی ، ارمکان و حسن مصری مدرسین زبان فارسی برگزار گردید .
 ١١:٥١ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیرامون تاسیس اتحادیه ادبای محور مقاومت
جلسه مشورتی شعرای مقاومت ایرانی، سوری و فلسطینی در رایزنی برگزار گردید
روز یکشنبه مورخ 11/6/1397 دومین جلسه مشورتی با حضور آقای محمد هادی تسخیری وابسته فرهنگی ، بین شعرای ایرانی، شاعر و نویسنده سوری و ادبای فلسطینی در محل رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ، جهت مشورت پیرامون تاسیس اتحادیه ادبای محور مقاومت برگزار گردید .
 ٢٢:٢٧ - جمعه ١٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای تقویت زبان و ادبیات فارسی
بیستمین نشست دوستداران زبان فارسی در دمشق برگزار شد
روز دوشنبه 12 شهریور 1397 بیستمین نشست دوستداران زبان فارسی در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه با حضور دوستداران زبان فارسی و فارسی آموزان سوری و غیر سوری ، آقایان تسخیری وابسته فرهنگی ، ارمکان و حسن مصری مدرسین زبان فارسی برگزار گردید.
 ١٦:٠٠ - جمعه ١٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با موضوع حضور و نقش کشورمان در سوریه
کتاب رمان لاتبک یا بلدی الحبیب چاپ و منتشر شد
کتاب رمان لاتبک یا بلدی الحبیب تألیف آقای دکتر حسن حمید در 346 صفحه،با موضوع حضور و نقش کشورمان در سوریه چاپ و منتشر شد.
 ١٩:٥٥ - شنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مصاحبه مطبوعاتی رایزن فرهنگی با روزنامه تشرین سوریه
به مناسبت برپایی غرفه رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین المللی کتاب دمشق ، خبرنگار روزنامه تشرین یکی از روز نامه های کثیر الانتشار صبح سوریه ، در تاریخ شنبه 20/5/1397 با آقای ابو الفضل صالحی نیا رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه ، پیرامون این نمایشگاه کتاب و مشارکت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در آن ، مصاحبه ای انجام داد
 ١٢:٠٠ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای تقویت زبان و ادبیات فارسی
اولین نشست دوستداران زبان وادبیات فارسی در مرکز فرهنگی لاذقیه برگزار شد
روز سه شنبه مورخ 23/5/1397 "اولین نشست دوست داران و علاقمندان زبان و ادبیات فارسی در مرکز فرهنگی لاذقیه" با حضور بسیاری از فارغ التصیلان دانشگاه های کشورمان و دانش آموختگان مرکز فرهنگی ج.ا.ا در لاذقیه برگزار گردید.
 ١١:٣٨ - چهارشنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

جستجو
جستجوی پیشرفته جستجوی وب
banners
پايگاه اطلاع رساني دفترمقام معظم رهبری(مدظله العالی)

پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری

فیسبوک رایزنی فرهنگی

مركز ساماندهي ترجمه و نشر معارف اسلامي و علوم انساني

آشنایی با مرکز مطالعات ایرانشناسی رایزنی فرهنگی

کتابخانه دبجيتال سازمان فرهنك وارتباطات اسلامي

بنياد سعدى
vote
نظرسنجي غير فعال مي باشد
UsersStats
Visitorsofpage: 629763
Visitorsofday : 69
Visitorsofpage : 1317115
Onlinevisitors : 1
PageLoad : 6.2813

صفحه اصلی|ايران|اسلام|زبان وأدبيات فارسي|سوالات متداول|تماس با ما|پيوندها|نقشه سايت